Електромобілі BMW

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW.

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW.

ДИНАМІЧНІ. ЗРУЧНІ. ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ.

BMW iX3: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,0–17,6; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 461–471

BMW iX M60: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 24,7–21,9; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 501–564

 

Пориньте у світ електричної мобільності BMW. Наші електромобілі поєднують сучасне водіння з ефективними технологіями. Від елегантних седанів до потужних позашляховиків — знайдіть автомобіль, який відповідає вашому стилю життя. Дізнайтеся більше про сучасні технології заряджання в межах зручної зарядної інфраструктури. Скористайтеся перевагами виключно електричного водіння, який доставлятиме вас до місця призначення у повсякденних поїздах та під час тривалих подорожей.

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ BMW.

ВОДІННЯ БЕЗ ВИКИДІВ.

ВОДІННЯ БЕЗ ВИКИДІВ.

Тепер ви можете їздити без шкідливих викидів і майже безшумно в коротких поїздках або по місту. Це означає, що ви можете зменшити викиди CO2 та рівень шуму в місті, і водночас подавати приклад екологічно свідомої мобільності. Дізнайтеся більше про те, як електрична мобільність впливає на навколишнє середовище.

ПРОСТЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ.

ПРОСТЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ.

Використовуйте власний зарядний пристрій Wallbox, щоб зручно заряджати електромобіль, не виходячи з дому. Заряджайте електромобіль протягом ночі, щоб починати день з повним зарядом батареї. Переваги власної зарядної станції: ви економите час, а ваш електромобіль надійно заряджається вдома.

НИЗЬКІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИТРАТИ.

НИЗЬКІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИТРАТИ.

Скорочуйте викиди CO2 та заощаджуйте кошти. Витрати на технічне обслуговування електромобіля нижчі порівняно з автомобілем із двигуном внутрішнього згоряння. Оскільки схильні до зносу деталі, як-от свічки запалювання, оливні фільтри або вихлопна система, відсутні, витрати на обслуговування нижчі.

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ

BMW i5 xDrive40

BMW i5 xDrive40

Електричний запас ходу (WLTP)[2]

439-537 км

Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

30 хв

Дізнатися більше

BMW i4 eDrive40

BMW i4 eDrive40

Електричний запас ходу (WLTP)[2]

До 591 км

Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

31 хв

Дізнатися більше

BMW i7 eDrive50

BMW i7 eDrive50

Електричний запас ходу (WLTP)[2]

591 - 612 км

Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

34 хв

Дізнатися більше

BMW iX1 xDrive30: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 17,8–16,3

BMW iX3: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,0–17,6

BMW iX xDrive40: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 21,4–19,4

ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ.

ШВИДКЕ ПРИСКОРЕННЯ.

ШВИДКЕ ПРИСКОРЕННЯ.

Електродвигун використовує всю свою потужність ефективно і спонтанно. Максимальний крутний момент доступний з самого початку, що дозволяє досягти максимальної швидкості без перемикання передач. . Максимальний крутний момент доступний з самого початку, що дозволяє досягти максимальної швидкості без перемикання передач.

БЕЗПЕЧНЕ КЕРУВАННЯ ЗАВДЯКИ НИЗЬКОМУ ЦЕНТРУ ТЯЖІННЯ.

БЕЗПЕЧНЕ КЕРУВАННЯ ЗАВДЯКИ НИЗЬКОМУ ЦЕНТРУ ТЯЖІННЯ.

Покращене зчеплення з дорогою та більш спортивний досвід водіння. Двигун і акумуляторна батарея розташовані в нижній частині підкапотного простору транспортного засобу Тому автомобіль міцно тримається на дорозі і добре проходить повороти.

ІНДИВІДУАЛІЗОВАНЕ ЗВУЧАННЯ АВТОМОБІЛЯ.

ІНДИВІДУАЛІЗОВАНЕ ЗВУЧАННЯ АВТОМОБІЛЯ.

Звучання відповідає вашому стилю водіння. Композитор Ганс Циммер створив BMW IconicSounds Electric — звукові супроводи для різних спортивних, ефективних та персоналізованих сценаріїв.

ДАЛЕКО. І БІЛЬШЕ. ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ.
З нашими електромобілями ви з легкістю дістанетесь до найвіддаленіших пунктів призначення. Планувальник оптимізованих для заряджання маршрутів автоматично знаходить найкращі та найшвидші варіанти підзарядки на шляху відповідно до ваших потреб. Водночас, обережний і рівномірний стиль водіння ще більше збільшує запас ходу вашого електромобіля. Ви можете зручно спланувати свій маршрут заздалегідь, не виходячи з дому, в застосунку My BMW.
photo_text_left_right21890
БЕЗТУРБОТНЕ ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.
Дізнайтеся більше про різні методи заряджання від BMW Charging. Обирайте найзручніший варіант: швидке заряджання під час довгої подорожі, біля кафе або вдома за допомогою Wallbox. Знайдіть рішення для заряджання, які найкраще відповідають вашому стилю життя.
photo_text_left_right21891
ПРОПОЗИЦІЇ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW.
Якщо ви бажаєте придбати електромобіль, ми будемо раді обговорити з вами наші привабливі пропозиції та ціни. Сконфігуруйте свій новий автомобіль відповідно до власних конкретних вимог, а наші пропозиції фінансування можуть бути адаптовані до ваших конкретних потреб.
photo_text_left_right21892

ШИРОКИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ BMW.

Пориньте у майбутнє мобільності з електричними моделями BMW i серії. Ви шукаєте компактний електромобіль, елегантний седан, просторий туристичний або повністю електричний позашляховик? У нашому асортименті електромобілів гарантовано знайдеться відповідний тип транспортного засобу для кожного. Моделі електромобілів BMW i серії поєднують в собі інноваційні технології та матеріали з вражаючим дизайном і максимальною ефективністю.

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.
Скільки коштує заряджання електромобіля? Заощаджуйте гроші завдяки меншим витратам на обслуговування та нижчим податкам. Чи існують субсидії або заохочення для електромобілів? Дізнайтеся, чи доцільно вам купувати електромобіль.
photo_text_left_right21894
ПЛАГІН-ГІБРИДИ: УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.
Гібридні моделі BMW поєднують в собі найкраще з обох світів. Ви можете їздити без шкідливих викидів за допомогою електроприводу на короткі відстані або пересуватися містом. І, як завжди, їхній бензиновий двигун підтримає вас у довгих подорожах. 
photo_text_left_right21895
ВОДЕНЬ: ПАЛИВО МАЙБУТНЬОГО.
Чи є BMW iX5 Hydrogen екологічно чистим BMW’ H2. Цей концепт-кар заправляється лише за 3-4 хвилини, а запас ходу складає до 504 км. Тож ви можете використовувати його як автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння — з усіма перевагами електричної мобільності.
photo_text_left_right21896

ОБЕРІТЬ СВІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

ПРОПОЗИЦІЇ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

ВАШ НОВИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

ВАШ НОВИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

Знайдіть доступні моделі BMW та придбайте або візьміть у лізинг свій автомобіль BMW безпосередньо в Інтернеті. Повністю електричні автомобілі та плагін-гібриди. Наприклад, BMW iX, BMW i4 або BMW i3. Існує безліч пропозицій на вибір.

Електромобілі BMW у наявності

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW З ПРОБІГОМ.

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW З ПРОБІГОМ.

Автомобілі BMW з пробігом не мають причин не бути розглянутими для покупки. Те саме, звісно, стосується і електромобілів. Знайдіть доступні електромобілі BMW з пробігом на продаж або в лізинг.

Електромобілі BMW у наявності

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ.

Що таке електромобіль?
Які переваги надає електромобіль?
Які фактори впливають на роботу високовольтної батареї в моєму електромобілі?
Що я повинен враховувати, якщо мій електричний автомобіль залишається нерухомим або припаркованим упродовж тривалого періоду часу?
Наскільки екологічно чистими є електромобілі?
Який заряд є оптимальним для мого автомобіля?

ДЕТАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Забронювати тест-драйв

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто. 

Отримати консультацію

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

Дізнатися більше

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

BMW Service Inclusive

Витрата пального та викиди CO2.

BMW iX1 xDrive30: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,1–16,9; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 417–439

BMW i5 eDrive40: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,9–15,9; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 498–582

BMW iX3: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,0–17,6; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 461–471

BMW i7 xDrive60 Седан: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 19,6–18,5; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 589–624

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 19,1–16,1; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 492–590

BMW iX M60: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 24,7–21,9; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 501–564 


[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

[3]Продуктивність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання допоміжних споживачів. Показані діапазони базуються на найкращому випадку WLTP. Час заряджання застосовується до температури навколишнього середовища 23 градуси за Цельсієм після попередньої поїздки та може відрізнятися залежно від стилю використання.