Заряджання електромобілів

BMW ЗАРЯДЖАННЯ: ЕНЕРГІЧНЕ ЖИТТЯ.

BMW ЗАРЯДЖАННЯ: ЕНЕРГІЧНЕ ЖИТТЯ.

УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ BMW.

BMW X1 xDrive30e: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]: 1,1–0,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл)[1][3][4]: 24–16; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]: 19,3–16,8; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 71–85

Заряджайтеся з душевним спокоєм: просто, в будь-який час і в будь-якому місці. Електромобілі та плагін-гібриди з можливістю підзаряджання — це новий вид мобільності, який є одночасно ефективним та зручним. Тож тепер ви можете безтурботно їздити кожен день і на довші відстані завдяки гнучким варіантам заряджання та інноваційним технологіям заряджання. Швидко в дорозі або зручно вдома. Знайдіть рішення для заряджання, які найкраще відповідають вашому стилю життя.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.

ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.

ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.

Завдяки нашому широкому асортименту зарядних пристроїв ви завжди зможете знайти поруч із собою відповідне рішення для заряджання електромобіля або плагін-гібрида. Ви можете зручно зарядити свій електромобіль в одній із мереж зарядних станцій, яка постійно розширюється.

Детальніше про заряджання у дорозі

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Незважаючи ні на що, заряджати електромобіль або плагін-гібрид найзручніше і найкомфортніше в домашніх умовах. Заряджайтеся зручно і з обраною вами швидкістю за допомогою зарядного пристрою BMW Wallbox або BMW Flexible Fast Charger від побутової розетки або розетки високої потужності. Дізнайтеся більше про практичні рішення, які пропонує BMW для заряджання електромобіля в домашніх умовах.

Детальніше про заряджання вдома

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРОДУКТИ BMW CHARGING.

BMW Connected Drive.

BMW Connected Drive.

З BMW ConnectedDrive ви отримуєте розширені функції для гібридних та електричних автомобілів в застосунку My BMW для оптимізації заряджання, та дистанційний контроль за станом заряду вашого автомобіля у вашому смартфоні.

Оптимізовані маршрути.

Оптимізовані маршрути.

Прибувайте до місця призначення абсолютно розслабленими. Плануйте маршрути для подорожі на електромобілі з оптимальним графіком заряджання та без зусиль знаходьте зарядні станції вздовж шляху. Наш планувальник маршрутів розраховує найшвидші варіанти заряджання поблизу вас або на вашому шляху. Або безпосередньо з навігатора, або через застосунок My BMW.

Ваше обладнання для заряджання.

Ваше обладнання для заряджання.

Для заряджання електромобіля багато не потрібно. Ви можете заряджати ваш автомобіль в одній із громадських мережах зарядних станцій. А за бажанням ви можете встановити настінний Wallbox у себе вдома. Або просто заряджайтеся від домашньої розетки.

ВАШ BMW ЗРОБИТЬ УСЕ ЗА ВАС.

ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ: ЗАСТОСУНОК MY BMW І ПОСЛУГИ

ЗАРЯДЖАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТІВ У ЗАСТОСУНКУ MY BMW.

ЗАРЯДЖАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТІВ У ЗАСТОСУНКУ MY BMW.

З функціями BMW Connected Drive ваш смартфон надає коротку інформацію про стан заряджання, доступний запас ходу, час заряджання або найближчу зарядну станцію. Навіть не маючи власного BMW, демо-версія дасть вам уявлення про можливості застосунку My BMW. Просто завантажте застосунок, увійдіть у систему та спробуйте.  

ПЛАНУВАЛЬНИК МАРШРУТІВ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.

ПЛАНУВАЛЬНИК МАРШРУТІВ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.

Подорожуйте зі спокійною душею завдяки автоматично доданим оптимізованим зупинкам для заряджання. З можливістю індивідуальної адаптації до ваших потреб та вподобань. Інтегрований планувальник маршрутів у навігаційній системі BMW надає спеціальні опції для електромобілів, зокрема, знаходить зарядні станції вздовж маршруту. 

БАЖАНІ НАЛАШТУВАННЯ ЗАРЯДЖАННЯ.

БАЖАНІ НАЛАШТУВАННЯ ЗАРЯДЖАННЯ.

Налаштування заряджання вашого автомобіля адаптують процес до конкретних умов або ваших особистих уподобань. Заряджайте батарею до 80%, щоб захистити її та покращити ефективність заряджання. 

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.

Заряджати електромобіль на зарядних станціях високої потужності — найшвидший спосіб. Завдяки потужності до 350 кВт на станціях швидкого заряджання, час, необхідний для заряджання вашого автомобіля, скорочується до мінімуму.

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.
Скільки коштує заряджання електромобіля? Заощаджуйте гроші завдяки меншим витратам на обслуговування та нижчим податкам. Чи існують субсидії або заохочення для електромобілів? Дізнайтеся, чи доцільно вам купувати електромобіль.
photo_text_left_right21683

СКІЛЬКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПОТРЕБУЄ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ.

Споживання електроенергії для заряджання електромобіля залежить від різних факторів. Однак ваша власна поведінка за кермом, пов'язана з нею середня швидкість і зовнішня температура також відіграють певну роль. Щомісячні витрати на електроенергію для заряджання залежать, перш за все, від пройденої відстані та енергоспоживання електромобіля. Ваша власна поведінка за кермом також впливає на це. Крім того, обраний тариф і місце заряджання також є ключовими факторами, що впливають на вартість електроенергії.

ВАША РОЗШИРЕНА МЕРЕЖА ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ.
BMW Destination Charging має на меті розширити можливості заряджання, доступні для наших клієнтів. Із великою кількістю точок заряджання у 50 країнах світу. Зручно скористайтеся цими ексклюзивними можливостями заряджання у місці призначення завдяки численним партнерам преміум-класу, таким як готелі, ресторани, гольф-клуби тощо. Поки ви насолоджуєтеся відпочинком, ваш BMW заряджається. Зручно знайдіть свій преміальний варіант заряджання за допомогою навігаційної системи або застосунку My BMW.
photo_text_left_right21685
ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕРМІНУ СЛУЖБИ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.
На термін служби високовольтної батареї можуть впливати ваші власні звички використання. Високовольтну батарею слід заряджати здебільшого за низької зарядної потужності на зарядних станціях змінного струму або від Wallbox. Для загального використання має сенс експлуатувати автомобіль із зарядом акумулятора від 10% до 80%. Для цього ви можете встановити цільовий рівень заряджання на 80%. Ефективний і передбачливий стиль водіння також допомагає збільшити запас ходу батареї та оптимізувати термін її служби.
photo_text_left_right21686

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

Коли найкраще заряджати електромобіль?
Як найкраще підготувати електромобіль до наступної поїздки?
Де можна заряджати електромобіль під час подорожей?
Що потрібно враховувати в процесі заряджання повністю електричних автомобілів?
Як я можу зарядити свій електромобіль BMW?

Витрата пального та викиди CO2.

BMW X1 xDrive30e: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]: 1,1–0,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл)[1][3][4]: 24–16; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]): 19,3–16,8; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 71–85

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

[3] Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне, що відповідає Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

[4] Для плагін-гібридів: Навантажений, комбінований цикл (ЄC зарядка змінного струму)