Огляд

THE i4

THE i4

BMW i4 Gran Coupe

  • Повністю електричний
Двигун

BMW i4, перший повністю електричний Gran Coupe, відрізняється винятковою динамікою, високим рівнем комфорту і ідеальною придатністю до умов повсякденної експлуатації. П'ятидверна модель створена на базі п'ятого покоління приводу BMW eDrive і демонструє спортивні якості, розвиваючи потужність до 400 кВт/544 к.с. (BMW i4 M50).

* Запас ходу до 590 кілометрів і п'ять повноцінних місць роблять його ідеальним супутником у будь-якій поїздці.

ПОРІВНЯЙТЕ BMW i4 eDRIVE40 І BMW i4 M50.

BMW i4 eDrive40

  • Запас ходу до 590 км* (WLTP), споживана потужність від 16 кВт⋅год/100 км*
  • 250 кВт* (340 к.с.*), розгін 0-100 км/год за 5,7 секунди*
  • Швидка зарядка до 164 км за 10 хвилин*
BMW i4 eDrive40

BMW i4 M50

  • Запас ходу до 510 км* (WLTP), енергоспоживання 19 кВт⋅год/100 км*
  • 400 кВт* (544 к.с.*), розгін 0-100 км/год за 3,9 секунди*
  • Швидка зарядка до 140 км за 10 хвилин*
BMW i4 M50
  • BMW i4 eDrive40
  • BMW i4 M50

*Дані є очікуваними значеннями, які ще не підтверджені офіційно.

ПОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ЗАХОПЛЮЮЧОЮ ДИНАМІКОЮ BMW i4.

BMW i4 M50: ПОТУЖНА ДИНАМІКА ЗАВДЯКИ 400 кВт (544 к.с.).
Найпотужніший двигун, що пропонується для першого повністю електричного Gran Coupe, розвиває 400 кВт (544 к.с.) і розганяється до максимальної швидкості 225 км/год (обмежена електронікою). Завдяки двом потужним двигунам BMW M eDrive і ряду специфічних компонентів M BMW i4 M50 досягає швидкості 100 км/год всього за 3,9 секунди.
photo_text_left_right10298

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ДИЗАЙНОМ BMW i4.

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW i4.

Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Вертикально поставлена решітка радіатора BMW i4 утворює єдине ціле з унікальним переднім бампером BMW i. Решітка радіатора з ефектним малюнком служить не для подачі охолоджуючого повітря, а для розміщення найсучасніших датчиків, що забезпечують системи автомобіля даними в режимі реального часу.

Вид збоку.

Вид збоку.

Аеродинамічний силует BMW i4 відрізняється класичними пропорціями, властивими купе BMW: довга колісна база з короткими звісами і плавна лінія даху визначають спортивно-елегантний вигляд автомобіля.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

У вигляді збоку BMW i4 привертає до себе увагу різко окресленими вертикальними аеродинамічними деталями, а знизу розташовуються виразні дифузорні елементи, підкреслені обробкою синього кольору - типового для BMW i.

BMW i4: ЗВУК ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.
Опціональна система BMW IconicSounds Electric імітує звук двигуна автомобіля, який чути як зовні, так і в салоні. У режимі SPORT потужний і динамічний звук в повній мірі відображає рівень навантаження. У режимі COMFORT він ідеально збалансований і ненав'язливо інформує про втрату тяги. А в режимі ECO PRO забезпечується високий акустичний комфорт без додаткового звукового супроводу.
photo_text_left_right10305

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР'ЄРУ BMW i4.

Кокпіт з орієнтацією на водія.

Кокпіт з орієнтацією на водія.

Елегантна рівна передня панель визначає сучасний характер салону BMW i4. Висока центральна консоль створює спортивне відчуття і ділить салон на дві області - для водія і переднього пасажира.

Вигнутий дисплей BMW.

Вигнутий дисплей BMW.

Новий вигнутий дисплей в BMW i4 є сучасною комбінацію 12,3-дюймового дисплея приладової панелі і великого 14,9-дюймового центрального дисплея, ергономічно розгорнутого до водія.

Просторий 5-місцевий салон.

Просторий 5-місцевий салон.

BMW i4 є повноцінним п'ятимісцевим автомобілем, причому на задньому сидінні може розміщуватися до трьох пасажирів. Солідний запас простору над головою і в ногах забезпечує видатний комфорт на всіх місцях. Це означає, що на задньому сидінні з комфортом можуть розміститися одночасно три пасажира завдяки солідному запасу простору над головою і в ногах.

BMW I4: КРИШКА БАГАЖНИКА І БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ.
Багажне відділення BMW i4 має місткість 470 літрів - досить великий показник для купе. Простір для багажу можна збільшити до 1290 літрів, опустивши спинки заднього сидіння.
photo_text_left_right10310

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ЦИФРОВИМИ СЕРВІСАМИ BMW ДЛЯ BMW I4.

Познайомтеся з розумним помічником BMW Intelligent Personal Assistant, який розуміє Ваші голосові команди і дозволяє Вам управляти такими цифровими сервісами, як Apple CarPlay®.

BMW I4: НА 100% ЕКОЛОГІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО.
Виробництво BMW i4 організовано відповідно до принципів сталого розвитку та використовує лише енергію з екологічно чистих джерел. Крім того, в високоефективній батареї BMW i4 абсолютно не використовуються рідкоземельні метали. Але найголовніша перевага полягає в тому, що поїздки на BMW i4 не супроводжуються шкідливими викидами і Ви завжди можете насолоджуватися динамічним рухом за кермом екологічно чистого електромобіля.
photo_text_left_right10312

BMW I4 M50: ПЕРШИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW З ТИПОВОЮ ДИНАМІКОЮ ДЛЯ BMW M.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW i4 M50 ПОТУЖНІСТЮ 400 кВт (544 к.с.).

BMW i4 M50 вражає потужністю 400 кВт (544 к.с.), обертовим моментом 400 Нм і максимальною швидкістю 225 км/год (обмежена електронікою). Два високоефективних електродвигуна на передній і задній осях розганяють Gran Coupe з місця до 100 км/год за 3,9 секунди. При цьому BMW i4 M50 має запас ходу 510 км*, що робить його придатним до умов повсякденної експлуатації. Адаптивна підвіска M, повний привід BMW xDrive, в основі якого лежать два електродвигуни BMW M eDrive, режим Sport Boost і гальмівна система M Sport гарантують високу динаміку і оптимальну тягу.