Ключові технології

THE iX3

THE iX3

НОВИЙ BMW iX3

Понад 450 км
Запас ходу
  • Повністю електричний
Двигун

Завдяки стандартному пакету M Sport в новому дизайні новий BMW iX3 виглядає спортивнішим, ніж будь-коли. Аеродинамічні елементи і сині акценти підкреслюють електричну природу автомобіля повною мірою. Будь то короткі або далекі поїздки — з запасом ходу до 460 км* і енергоспоживанням від 18,5 кВтг/100 км * новий BMW iX3 ідеально підходить для будь-якого маршруту.

BMW iX3:
Енергоспоживання у кВт/100 км: 21.6-18.9
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0 0

СТВОРІТЬ СВІЙ BMW iX3

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОСНОВНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW iX3 У ВІДЕО.

У BMW iX3 вас чекають найсучасніші технології, що поєднують в собі мобільність без шкідливих викидів і високий комфорт. Інтелектуальними системами допомоги водієві можна управляти голосими компандами і тим самим підвищувати безпеку під час поїздки. "Алекса, увімкни світло у вітальні". Насолоджуйтеся зручністю голосового асистента Amazon Alexa в своєму BMW, як і вдома.

video_slider_item

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW iX3 У ВІДЕО.

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР’ЄРУ BMW iX3.

Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Майже повністю закрита решітка радіатора BMW i є основним оптичним елементом вражаючої передньої частини. У BMW i Blue, разом з L-подібним розташуванням повітрязабірників, ця решітка підкреслює повністю електричний характер нового BMW iX3. Плоскі адаптивні світлодіодні фари нового дизайну надають передній частині BMW iX3 цілеспрямований вигляд.

Вид збоку.

Вид збоку.

Просторі контури колісних арок самовпевнено демонструють 20-дюймові колеса M Aerodynamic 890 M в кольорі Jet Black з алюмінієвими вставками. Повітрозабірник в дизайні BMW M на крилі за переднім колесом оптимізує повітряний потік.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

У поєднанні з вертикальним повітрозабірником, нові світлодіодні задні ліхтарі з тривимірним покривним склом, графікою у вигляді клешнів і горизонтальними індикаторами забезпечують максимальне враження. Сині дифузори завершують дизайн задньої частини. Оздоблення, що розташоване посередині, виконане у високоякісному Frozen Grey.

УСЕ ПРО ДИЗАЙН BMW iX НА ВІДЕО.

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ BMW iX3.

Кокпіт

Кокпіт

BMW Live Cockpit Professional поєднує в собі 12,3-дюймовий повністю цифровий приладовий дисплей з 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм управління. Сині акценти BMW i, такі як кнопка старт/стоп, підкреслюють беземісійній систему приводу нового BMW iX3.

Панорамний скляний дах

Панорамний скляний дах

У відкритому стані панорамний скляний дах створює приємну, залиту світлом атмосферу в салоні автомобіля і забезпечує багато свіжого повітря. Він автоматично відчиняється та зачиняється натисканням кнопки або за допомогою ключа автомобіля, а також оснащений функціями висуву та підйому, роликовими сонцезахисними шторами та дефлектором вітру.

Спортивні сидіння.

Спортивні сидіння.

Високий рівень комфорту в салоні BMW iX3 забезпечують спортивні сидіння з дрібнозернистої перфорованої тканини Sensatec, які входять до стандартної комплектації. Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками й емблемою М хизується дизайном з трьох спиць. Декоративні накладки в кольорі Aluminium Rhombicle Dark додатково розставляють спортивні акценти.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW iX3.

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour. Комплект зимових коліс у зборі з датчиками контролю тиску та шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 19.

Всепогодні передні килимки BMW.

Всепогодні передні килимки BMW.

Елегантні та зносостійкі всепогодні килимки BMW захищають простір для ніг спереду від вологи та бруду. Чорного кольору та з логотипом «X3», що виконаний з нержавіючої сталі.

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.

BMW iX3 З 210 кВТ (286 К.С).

video_slider_item

ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ BMW iX3.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска дозволяє ідеально відрегулювати характеристики амортизаторів відповідно до будь-якої дорожньої ситуації, покращуючи комфорт кочення та динаміку руху. На додаток до стандартного налаштування COMFORT для підвищеного комфорту водіння, програма SPORT пропонує спортивне налаштування амортизаторів.

Електричний привід.

Електричний привід.

Електропривід, що складається з електродвигуна, трансмісії та силової електроніки, розташовується в алюмінієвому корпусі, що дозволяє зберегти простір та вагу. Безпосередня та миттєва реакція на прискорення забезпечує задоволення від водіння BMW. Електродвигун працює без рідкоземельних елементів, що робить його особливо екологічним.

Система рекуперації.

Система рекуперації.

Система рекуперації перетворює на електрику кінетичну енергію, що утворюється під час сповільнення та гальмування, та подає її у високовольтну батарею приводу для збільшення запасу ходу. Можливість регулювання рівня рекуперації у чотири стадії забезпечує підвищену індивідуалізацію та значний виграш у комфорті.

BMW IconicSounds Electric.

BMW IconicSounds Electric.

За допомогою BMW IconicSounds Electric ви можете ще більш підсилити задоволення від їзди на електричному приводі. Звукова система надає вам акустичну відповідь на різні маневри. Це забезпечується аудіосистемою всередині та компонентами системи акустичного сповіщення пішоходів зовні.

ЗАПАС ХОДУ ПОНАД 450 КМ*.
Завдяки поєднанню ефективної концепції трансмісії, аеродинамічного дизайну і потужної високовольтної батареї, BMW iX3 може долати відстань до 460 кілометрів*. Інноваційні технології, такі як рекуперація енергії гальмування, допомагають збільшити запас ходу і знизити енергоспоживання до 18,5 кВтг/100 км.
photo_text_left_right10107

100 КМ ЗА МЕНШЕ НІЖ 10 ХВИЛИН ЗАРЯДЖАННЯ.

Разом з BMW iX3 та програмою BMW Charging ви отримуєте безліч індивідуальних пропозицій для заряджання вдома, у дорозі та на роботі, а також вражаючу зарядну потужність автомобіля до 150 кВт. У комплект автомобіля входить стандартний набір для зарядки, що складається з гнучкого зарядного пристрою для швидкого і мобільного заряджання вдома, а також зарядного кабелю для громадської зарядки і зарядної карти BWM Сharging Card.
Заряджання вдома до 100 км.

Заряджання вдома до 100 км.

– Wallbox (11 кВт)
01:37 год – гнучкий зарядний пристрій для швидкого заряджання (11кВт) на промисловій розетці
08:07 год – гнучкий зарядний пристрій для швидкого заряджання (11кВт) на промисловій розетці

Заряджання у дорозі до 100 км.

Заряджання у дорозі до 100 км.

00:07 год – Зарядна станція високої напруги (макс. ємність заряду автомобіля)
00:20 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)
01:37 год – Зарядна станція змінного струму (макс. ємність заряду автомобіля)

У розрахунку враховується споживання і продуктивність заряджання. Значення належать до запуску акумуляторної батареї за 29-33 градусів Цельсія і температури навколишнього середовища з сертифікаційними значеннями, за винятком додаткових допоміжних споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї, кондиціонер. Індивідуальне споживання може варіюватися (в залежності, наприклад, від профілю водіння, температури, умов навколишнього середовища), а також від індивідуально досяжної продуктивності заряджання (в залежності, наприклад, від рівня заряду акумулятора, кондиціонування повітря в автомобілі). Споживання засноване на кращому зразку WLTP. Продуктивність заряджання заснована на максимально можливій продуктивності (в залежності від типу зарядки і автомобіля).

ЗАРЯДЖЕННЯ BMW iX З ПРОПОЗИЦІЯМИ BMW CHARGING НА ВІДЕО.

video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
ЦИФРОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW iX3.
Інноваційні послуги застосунків My BMW і BMW Maps з підключеною зарядкою і навігацією допоможуть вам ефективно використовувати запас ходу вашого BMW iX3 і відповідним чином планувати маршрути. Ви можете легко управляти цими послугами, зв'язавшись з вашим BMW. Ваш інтелектуальний персональний асисент BMW завжди буде поруч з вами: він дозволяє управляти численними функціями автомобіля за допомогою голосових команд.
photo_text_left_right10117

ТЕХНОЛОГІЇ BMW iX3.

У новому BMW iX3 вас чекає широкий спектр цифрових послуг і інтелектуальних систем допомоги. Інноваційні технології, від асистента паркування до вашого персонального голосового помічника, підвищують комфорт і безпеку під час поїздки.
Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.

Асистент паркування.

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує паркування автомобіля. Камера заднього виду забезпечує більш чіткий огляд позаду автомобіля. Активний парктронік пропонує підвищений захист від пошкоджень, викликаних паркуванням. Асистент паркування автоматично паркує автомобіль паралельно або перпендикулярно вулиці і залишає простір для інших паралельних паркувань. Асистент руху заднім ходом допомагає рухатися назад у вузьких провулках.

Активна навігація.

Активна навігація.

Активна навігація як розширена функція асистента рульового керування може запропонувати змінити смугу руху, коли це стає необхідним для проходження маршруту навігації. Для цього система визначає відповідний пропуск в транспортному потоці на сусідній смузі і потім звертає вашу увагу на те, що варто змінити смугу руху.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW iX3.
Швидко і гнучко: індивідуальні фінансові пропозиції від AWT Financial Services. Чи то для кредитування або лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань. Дізнайтеся більше про привабливі рішення щодо кредитування або відповідні пропозиції лізингу для вашого нового BMW iX3.
photo_text_left_right10122
BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW iX3.

#щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

  • Послуга технічного огляду автомобіля у відповідності зі специфікаціями BMW.
  • Обслуговування мікрофільтра
  • Обслуговування гальмівної рідини
photo_text_left_right10123

Енергоспоживання та викиди CO2 BMW iX3.

* Дані були розраховані згідно до вимірювального методу WLTP.

** Спеціальна пропозиція дійсна для нових автомобілів від філій і дилерів BMW в Європі в мережі BMW Charging.

BMW iX3:
Енергоспоживання у кВт/100 км: 18,5
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 0

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 з поправками. Дані WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання у разі запасу ходу. Для транспортних засобів, офіційно затверджених з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання NEDC і WLTP можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp.