Плагін-гібриди BMW

ПЛАГІН-ГІБРИД BMW.

ПЛАГІН-ГІБРИД BMW.

ГНУЧКИЙ. ЕКОЛОГІЧНИЙ. ПОТУЖНИЙ.

BMW 3 серії Седан плагін-гібрид: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 2,0–1,3; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 45–29; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 18,7–15,8; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 52–62

Пориньте у практичний світ плагін-гібридів. Завдяки поєднанню електродвигуна та двигуна внутрішнього згоряння вони забезпечують повну гнучкість у повсякденному житті та подорожах. Дізнайтеся більше про безліч переваг, які пропонують ці інноваційні транспортні засоби.

ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ.

МЕНШЕ ВИКИДІВ.

МЕНШЕ ВИКИДІВ.

Гібридні автомобілі є більш екологічно чистими, ніж звичайні бензинові та дизельні транспортні засоби. Вони долають відстані до 100 км виключно на електроенергії, без жодних викидів під час коротких подорожей або пересування містом, зменшуючи ваш вуглецевий слід на дорозі.

ВЕЛИКИЙ ЗАПАС ХОДУ.

ВЕЛИКИЙ ЗАПАС ХОДУ.

Плагін-гібрид адаптується до вашого повсякденного життя. Якщо повністю електричного запасу ходу недостатньо для вашої подорожі, автоматично вмикається двигун внутрішнього згоряння. Це робить плагін-гібриди більш гнучкими у довгих поїздках і незалежними від регіональної зарядної інфраструктури.

ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Просто і зручно заряджайте свій плагін-гібрид вдома — так само, як повністю електричний автомобіль. Очевидно, що це практично, оскільки заощаджує витрати та зменшує викиди CO2 порівняно з автомобілем із двигуном внутрішнього згоряння. Тож тепер ви можете просто та зручно користуватися перевагами екологічно свідомої мобільності.

ГНУЧКИЙ. РОЗУМНИЙ. ПЛАГІН-ГІБРИД BMW.

АБСОЛЮТНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

АБСОЛЮТНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

Зручно заряджайте свій автомобіль по всій Європі в одній із найбільших зарядних мереж. Долайте відстані до 100 кілометрів без шкідливих викидів за допомогою електродвигуна. Двигун внутрішнього згоряння автоматично вмикається, щойно вам це потрібно.

РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ПІД ЧАС РУХУ АБО ГАЛЬМУВАННЯ.

РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ПІД ЧАС РУХУ АБО ГАЛЬМУВАННЯ.

Ваш автомобіль регенерує енергію, коли ви гальмуєте або знімаєте ногу з педалі газу. Це, в свою чергу, перетворює кінетичну енергію на електроенергію, яка заряджає вашу батарею і збільшує запас ходу плагін-гібрида.

ОПТИМІЗАЦІЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ.

ОПТИМІЗАЦІЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ.

Ви можете заздалегідь налаштувати температуру в салоні вашого автомобіля. Попереднє кондиціювання вашого нерухомого транспортного засобу є практичною функцією, як влітку, так і взимку. Ви та ваші пасажири отримаєте вигоду від підвищеного комфорту у транспортному засобі на початку вашої подорожі.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПЛАГІН-ГІБРИДИ.
Гібридні автомобілі мають два приводи: двигун внутрішнього згоряння та електродвигун. Вони керують гібридним автомобілем окремо або разом. Батарею можна заряджати ззовні, як і в повністю електричному автомобілі. Однак вона також заряджається під час руху, наприклад, при гальмуванні, оскільки електродвигун працює як генератор.
photo_text_left_right21770
ТЕХНОЛОГІЯ М’ЯКОГО ГІБРИДА.
Електрична енергія, що генерується в результаті гальмування, використовується для живлення двигуна внутрішнього згоряння та електричних систем автомобіля. Ви, в свою чергу, отримуєте вигоду від більш спортивної динаміки водіння. Ваш автомобіль прискорюється більш потужно, тоді як холостий хід дозволяє вам витрачати значно менше енергії. Це також витрачає значно менше палива.
photo_text_left_right21771

ЕФЕКТИВНЕ ЗАРЯДЖАННЯ ПЛАГІН-ГІБРИДІВ.

ВДОМА ЧИ В ДОРОЗІ

ГНУЧКЕ ЗАРЯДЖАННЯ. ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ ЄВРОПОЮ.

ГНУЧКЕ ЗАРЯДЖАННЯ. ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ ЄВРОПОЮ.

Швидко заряджайтеся в будь-який час у дорозі. З додатковим зарядним кабелем (Mode 3). Заряджайте свій плагін-гібрид на громадських зарядних станціях по всій Європі. Займайтеся своїми справами, поки ваш автомобіль заряджається. Займайтеся своїми справами, поки ваш автомобіль заряджається. Багато супермаркетів, ресторанів і громадських автостоянок тепер мають зарядні станції. Тож тепер ви можете насолоджуватися перевагами свого електроприводу, де б ви не були.

Детальніше про громадське заряджання

ПРАКТИЧНО. ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ПРАКТИЧНО. ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Просто і зручно заряджайте свій плагін-гібрид вдома — так само, як повністю електричний автомобіль. BMW Wallbox забезпечує швидке, безпечне та зручне заряджання вдома. Або підключіть свій автомобіль до побутової розетки за допомогою зарядного пристрою Flexible Fast Charger. Регулярно заряджайте свій гібридний автомобіль, щоб насолоджуватися перевагами повністю електричного водіння у повсякденному житті.

Детальніше про заряджання вдома

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНА АЛЬТЕРНАТИВА.
Рухайтеся динамічніше, комфортніше та економніше під час коротких поїздок або пересування містом. Наші повністю електричні автомобілі можуть похвалитися найсучаснішими технологіями приводу, практичними варіантами заряджання та великим запасом ходу. Ви, в свою чергу, отримуєте вигоду від низьких витрат на обслуговування в порівнянні з автомобілем з двигуном внутрішнього згоряння.
photo_text_left_right21775

ОБЕРІТЬ СВІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

ПРОПОЗИЦІЇ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

ВАШ НОВИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

ВАШ НОВИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

Знайдіть доступні моделі BMW та придбайте або візьміть у лізинг свій автомобіль BMW безпосередньо в Інтернеті. Повністю електричні автомобілі та плагін-гібриди. Наприклад, BMW iX, BMW i4 або BMW i3. Існує безліч пропозицій на вибір.

Електромобілі BMW у наявності

ПЛАГІН-ГІБРИДИ BMW З ПРОБІГОМ.

ПЛАГІН-ГІБРИДИ BMW З ПРОБІГОМ.

Автомобілі BMW з пробігом не мають причин бути прихованими. Те саме, звісно, стосується і плагін-гібридів. Знайдіть доступні електромобілі BMW з пробігом на продаж або в лізинг.

Електромобілі BMW у наявності

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ
Скільки коштує заряджання електромобіля? Заощаджуйте гроші завдяки меншим витратам на обслуговування та нижчим податкам. Чи існують субсидії або заохочення для електромобілів? Дізнайтеся, чи доцільно вам купувати електромобіль.
photo_text_left_right21779

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

Що таке плагін-гібрид?
Як працюють гібридні автомобілі?
Для чого потрібен плагін-гібрид?

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Забронювати тест-драйв

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто. 

Отримати консультацію

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

Дізнатися більше

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

BMW Service Inclusive

Витрата пального та викиди CO2.

BMW 3 серії Седан плагін-гібрид: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 2,0–1,3; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 45–29; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 18,7–15,8; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 52-62

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

[3] Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне, що відповідає Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

[4] Для плагін-гібридів: Навантажений, комбінований цикл (ЄC зарядка змінного струму)