Аварійна служба допомоги BMW

АВАРІЙНА СЛУЖБА ДОПОМОГИ BMW.

АВАРІЙНА СЛУЖБА ДОПОМОГИ BMW.

Команда експертів, на яку можна покластися коли Вам це найбільше потрібно.

БІЛЬШЕ ПІДТРИМКИ. МЕНШЕ СТРЕСУ.

Завдяки BMW ConnectedDrive Bи зможете завжди своєчасно отримати допомогу, адже Ваш BMW автоматично розпізнає певну несправність та може передати відповідні дані щодо цієї несправності нашим фахівцям. Завдяки цьому фахівці Служби Допомоги зможуть Вас проконсультувати максимально предметно у тій чи іншій ситуації.

ВИКЛИК У ВИПАДКУ НЕСПРАВНОСТІ.

Основні переваги:
Якщо виникають певні несправності або суттєві відхилення в роботі функціональних систем Вашого автомобіля, Ви можете покластися на експертні знання фахівців, які допоможуть виконати їх первинну діагностику віддалено:

  • Оперативно з’ясувати початковий напрямок пошуку причин несправності.
  • Дистанційно розпізнати окремі невідповідності і відхилення.
  • Надати професійну первинну консультацію в будь-який час і за будь-якої ситуації.
  • Рекомендувати щодо подальших оптимальних дій та сервісного обслуговування.
photo_text_left_right21372

У випадку несправності  Ви можете зв’язатися зі Службою Допомоги безпосередньо з автомобіля, вибравши опцію «Виклик у випадку несправності» у меню BMW ConnectedDrive через iDrive. Усі важливі дані щодо стану автомобіля та його поточне місцезнаходження будуть негайно передані до Служби Допомоги і буде встановлено голосовий зв’язок. Фахівці перевірять, чи невідповідність можливо усунути за допомогою дистанційної консультації, чи необхідно викликати допомогу на місце, чи можливо оптимальним є переадресувати випадок одразу безпосередньо до попередньо погодженого з Вами сервісного партнера BMW.

 

Телематичні дані щодо стану і поточної локації Вашого автомобіля (зокрема для випадків необхідності застосування евакуатора) можуть передаватись виключно в разі Вашої згоди. Після того, як Ви підтвердите свою згоду в діалоговому меню Вашого автомобіля, транспортні засоби з iDrive останнього покоління можуть передавати відповідні дані щодо несправності і місцезнаходження автомобіля віддалено. Таким чином, фахівець Служби Допомоги зможе отримати дані транспортного засобу, навіть якщо Ви початково обрали зв’язок по телефону.

 

Крім того, Ви можете ініціювати процес допомоги на дорозі безпосередньо із застосунку My BMW. У цьому випадку Служба Допомоги також отримає всю необхідну інформацію, щоб надати Вам можливо доступну підтримку. 

Детально про особливості

АВАРІЙНА СЛУЖБА ДОПОМОГИ BMW.

Основні переваги:

  • Автоматичне виявлення пошкоджень внаслідок ДТП.
  • Лише один клік, щоб отримати допомогу.
  • Автоматичне визначення і передача даних щодо місцерозташування.
  • Можливість негайної підтримки від Служби Допомоги BMW.
  • Запис на сервіс у офіційного сервісного партнера BMW.
photo_text_left_right21376

Аварійна служба допомоги BMW - це підтримка в разі дорожньо-транспортної пригоди, під час котрої подушка(и) безпеки не задіються. Проте, датчики Вашого автомобіля все ще дозволяють виявляти характер пошкоджень та інформувати Вас, відображаючи відповідне попередження на моніторі iDrive. Досить лише натиснути кнопку і спеціалісти Служби Допомоги нададуть професійну та кваліфіковану допомогу. Якщо Ваш автомобіль може безпечно експлуатуватись далі, фахівці Служби Допомоги з Вашої згоди охоче організують запис до найближчого сервісного партнера. Якщо ні, може бути організована послуга евакуатора.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ВИКЛИКУ BMW.

У разі спрацювання подушки (подушок) безпеки внаслідок активування датчиків зіткнення, інтелектуальна система екстреного виклику BMW автоматично надсилає екстрений сигнал-виклик (аналог екстреного виклику за номером 112) до кол-центру Державної Національної Служби з Надзвичайних Ситуацій (ДСНС) України через пристрій, встановлений у автомобілі стаціонарно і захищений від зовнішнього впливу внаслідок ДТП. Оператор ДСНС зв'яжеться з Вами та надасть відповідну підтримку або інструкції по телефону. Одночасно передається точне положення автомобіля (координати GPS) та інші дані, важливі для порятунку. Це дозволяє рятувальникам на ранній стадії надати оптимальну допомогу учасникам ДТП.

Екстрений виклик у певних ситуаціях також можливо активувати і самостійно вручну за допомогою екстреної кнопки SOS, наприклад, щоб допомогти іншим учасникам дорожнього руху.

Вимоги та застереження