Переваги

АВТОМОБІЛЬ, ЯКИЙ ГОТОВИЙ НА БІЛЬШЕ.

АВТОМОБІЛЬ, ЯКИЙ ГОТОВИЙ НА БІЛЬШЕ.

ПЕРЕВАГИ BMW PREMIUM SELECTION.

ГОТОВІ ПОДІЛИТИСЯ ІСТОРІЄЮ В ДЕТАЛЯХ.

Існує безліч причин зупинити свій вибір на автомобілі BMW Premium Selection. Однією з них, зокрема, є спокій. Вам просто нема про що хвилюватися - адже вибираючи будь-який з варіантів, представлених у Вашому дилерському центрі BMW Premium Selection. Ви можете бути впевнені - Ваш автомобіль буде в найкращому стані. Автомобілі BMW Premium Selection доступні ексклюзивно в дилерських центрах, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Візуальні і технічні деталі, салон і зовнішній вигляд - абсолютно всі автомобілі піддаються комплексній ретельній перевірці, що забезпечує відповідність до високих стандартів якості.

ПІСЛЯ ПРИДБАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ЦІЛИЙ РЯД ЕКСКЛЮЗИВНИХ СЕРВІСІВ.

ГАРАНТІЙНА ПІДТРИМКА ПРОТЯГОМ 12 МІСЯЦІВ

ГАРАНТІЙНА ПІДТРИМКА ПРОТЯГОМ 12 МІСЯЦІВ

Автомобілі, які беруть участь в програмі BMW Premium Selection, не доставлять своїм власникам занепокоєння, тому що ми знаємо стандарти, за якими створювалася кожна машина BMW і ретельно перевіряємо кожен автомобіль з пробігом, перш ніж включити його в програму BMW Premium Selection. Якщо щось не в порядку, проводиться ремонт. Якщо ремонт неможливий, автомобіль не може бути сертифікований. Ця сувора процедура дозволяє без проблем надати автомобілю постгарантійну сервісну підтримку.
ПЕРЕВІРКА І ПІДГОТОВКА 360°

ПЕРЕВІРКА І ПІДГОТОВКА 360°

Максимум впевненості: професійні знання і новітні технології дозволяють експертам BMW ретельно обстежити кожен квадратний сантиметр автомобілів, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Перевіряються всі системи і компоненти, починаючи від роботи двигуна і закінчуючи відсіком рукавичок. Особлива увага приділяється деталям, які забезпечують безпеку. При необхідності здійснюється також повне планове обслуговування. Така всебічна процедура перевірки гарантує, що всі сертифіковані автомобілі будуть передані власникам в прекрасному стані.
ДОПОМОГА НА ДОРОГАХ ROADSIDE ASSISTANCE

ДОПОМОГА НА ДОРОГАХ ROADSIDE ASSISTANCE

Якість сертифікованих автомобілів BMW Premium Selection вразить Вас, а надійність заспокоїть. Якщо поломка все ж сталася, фахівці BMW завжди у Вашому розпорядженні: Ви отримаєте консультацію по телефону і обслуговування на місці. 24 години на добу, 365 днів у році.
ПОСЛУГА TRADE-IN

ПОСЛУГА TRADE-IN

При покупці BMW за системою Трейд-ін Ваш автомобіль приймається як частковий внесок за нову модель або модель з пробігом. Ця пропозиція дозволяє покупцям не тільки заощадити істотну суму, але й скоротити витрати часу та сил на продаж свого автомобіля та вибір нового.
ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

Наші консультанти відділу фінансового сервісу з радістю нададуть Вам привабливі умови кредитування на будь-який автомобіль BMW Premium Selection.
BMW SERVICE INCLUSIVE*

BMW SERVICE INCLUSIVE*

З BMW Service Inclusive ви можете в повній мірі насолоджуватися задоволенням від водіння свого BMW. Фіксований авансовий платіж охоплює широкий спектр робіт з технічного обслуговування, сучасні технології діагностики та оригінальні запасні частини BMW. При цьому Ваш автомобіль BMW може пройти технічне обслуговування в будь-якому офіційному дилерському центрі BMW.