Огляд

THE M4

THE M4

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 4 СЕРІЇ COUPE

  • Бензин
Двигун

BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé та BMW M440i xDrive Coupé.

Автомобілі BMW M 4 серії Coupé пропонують вражаюче поєднання естетики, характеру та типової для серії М атлетичності. Очолює це тріо BMW M4 Competition Coupé з вражаючими 510 к.с. та 650 Нм крутного моменту. Оснащений потужним двигуном BMW M TwinPower Turbo з 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з функцією Drivelogic, опціональним повним приводом M xDrive*, активним диференціалом М та численними технологіями, що використовуються в автоспорті, автомобіль гарантує максимальну динаміку руху — як у повсякденному використанні, так і на гоночній трасі. BMW M4 Coupé володіє спортивними 480 к.с. та 550 Нм крутного моменту. Поєднання заднього приводу та оптимально збільшеної механічної 6-ступінчастої коробки передач M забезпечує динамічний стиль водіння та дозволяє отримати максимальну насолоду від водіння. Завершує модельний ряд BMW M440i xDrive Coupé: окрім привабливого дизайну, спортивне купе з двигуном потужністю 374 к.с. надихає особливо збалансованою сумішшю атлетизму, економічності та зручності для щоденного використання. *M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.

BMW M4 Competition Coupé з M xDrive:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 232

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

BMW M4 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231 (230)

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7.8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 178

ОСОБЛИВОСТІ BMW M4 COMPETITION COUPÉ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M4 Competition Coupé.

BMW M4 Competition Coupé встановлює новий стандарт швидкості для автомобілів BMW M 4 серії Coupé. Оснащений високопродуктивним рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 510 к.с. BMW M TwinPower Turbo та численними технологіями трансмісії та ходової частини, що використовуються у спортивних автомобілях, це спортивне купе забезпечує типову для автомобілів М динаміку їзди на ще вищому рівні. Система повного приводу M xDrive* з активним диференціалом M гарантує максимальну динаміку руху в будь-який час як у щоденному використанні, так і на гоночному треку. Виразний дизайн всіх проекцій автомобіля, а також особливі вставки з вуглецевого волокна як ззовні, так і в салоні підкреслюють спортивний характер автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ BMW M4 COMPETITION COUPÉ.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo володіє видатними динамічними характеристиками та характерним для автомобілів М звуком двигуна. Два турбокомпресори Mono-Scroll, пряме високоточне впорскування, повністю змінне керування клапанами та змінне керування розподільного валу забезпечують надзвичайну продуктивність.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання передач: надзвичайно швидке, комфортне та плавне, економічне. Ви можете перемикати передачі вручну, використовуючи важіль перемикання передач або перемикачі передач на кермі, або вибрати одну з трьох автоматичних програм за допомогою Drivelogic.

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive* з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення та динаміку руху для щоденної їзди, а також на гоночному треку. Опціональна характерна для М технологія поєднує у собі типову маневреність заднього приводу з керованістю повного приводу. Ви можете вибирати між варіантами приводу 4WD, 4WD Sport і — в режимі DSC-off — 2WD. 

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M забезпечують більш безпосереднє гальмування. Вони мають низьку вагу, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та прискоренні. Технічне обладнання видно крізь карбоно-керамічні гальмівні диски та супорти у золотисто-матовому кольорі з написом M на передній та задній осях зовні. Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів під час гальмування, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або у вологу погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням у сиру погоду або кілька разів сильно натиснути педаль гальм після тривалого низького навантаження. Потрапляння вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальм. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальм.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою клапана, вбудованого у систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, які активуються за допомогою кнопки SETUP, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, у той час як у режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає більш спокійним.

КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Особливі для М прилади та концепція експлуатації, цифрові послуги та системи допомоги водієві автомобілів BMW M 4 серії Coupé.

Комфорт, безпека та відчуття M на вищому рівні: автомобілі BMW M 4 серії Coupé підтримають вас під час подорожі за допомогою численних інноваційних технологій. Забезпечуючи максимальну зрозумілість: панель приладів M* та M-специфічний проеційний дисплей*. Такі функції, як індивідуально налаштовувана система M Setup*, червона кнопка Start/Stop* та центральна консоль з кнопками M MODE* та SETUP* дарують додаткові відчуття автоспорту. Скористайтеся інтелектуальними системами допомоги водієві під час руху та паркування. *Доступно для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.
КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.
Панель приладів M.

Панель приладів M.

Панель приладів M* пропонує особливо точне та цілеспрямоване відображення даних про водіння у режимах SPORT та TRACK. Таким чином, такі значення, як тиск наддуву або тиск в шинах і температури, будуть завжди у полі зору, навіть на гоночній трасі. Керування та налаштування здійснюється за допомогою кнопки M MODE на блоці керування на центральній консолі.

*Доступно для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 10,25-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.

M Setup.

M Setup.

M Setup* дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху, в тому числі характеристики двигуна, коробки передач та рульового керування, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи динамічного контролю стійкості (DSC) або розподіл крутного моменту в системі повного приводу опціональна M xDrive відповідно до ваших індивідуальних переваг.

*M Setup буде доступна для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

Інтегрована гальмівна система М.

Інтегрована гальмівна система М.

Окрім економії ваги приблизно на 2 кг, інтегрована гальмівна система M BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé забезпечує дуже високу динаміку гальмування. Для максимального рівня індивідуалізації водій може вибирати між параметрами педалі гальма Sport та Comfort відповідно до ситуації. Система реагує на дії водія залежно від обраних параметрів. У режимі Sport сповільнення відбувається швидше за однакового ходу педалі, особливо на низьких швидкостях, тоді як реакція двох налаштувань дуже схожа на високих швидкостях.

Проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

Кольоровий проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M* проектує інформацію, необхідну для подорожі, безпосередньо у ваше поле зору. Натисканням кнопки водій може перемкнутись на спеціальний дисплей М, який включає в себе індикатор передач, обороти за хвилину як криву динамічного діапазону з індикаторами перемикання передач, що вказують оптимальний момент для перемикання, а також навігаційні поради.

*Особливі функції М доступні для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

Панель керування на центральній консолі.

Панель керування на центральній консолі.

На легкодоступній панелі керування на центральній консолі кнопка M MODE* під кнопкою Start/Stop дозволяє змінювати вміст дисплея. Кнопка SETUP* пропонує ще більше можливостей для налаштування характеристик автомобіля. Вона відкриває меню для індивідуальних налаштувань динаміки руху. Додаткові кнопки вимикають або вмикають окремі системи допомоги.

*M MODE та SETUP доступні для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Червона кнопка Start/Stop* дозволяє запустити двигун без використання ключа, щойно автомобіль буде розблоковано. Вона також може використовуватись для зупинки двигуна. Ключ від автомобіля розпізнається автоматично, його не потрібно вставляти.

*Червона кнопка Start/Stop доступна для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.
Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв: 375 (510)/6,250
Максимальний крутний момент у Нм за 1/хв: 650/2,750–5,500
Прискорення від 0 до 100 в секундах: 3.9
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
photo_text_left_right13223
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПРОГРАМА BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M4 COUPÉ*.

BMW M4 Coupé у захоплюючій формі поєднує естетику, харизму та високу продуктивність. Варіанти оснащення від BMW Individual, ідеально адаптовані до автомобіля, дозволяють підкреслити ексклюзивний характер потужного спортивного купе. Виберіть із великої кількості блискучих фарб BMW Individual, таких як колір металу, зображений тут Mint. В інтер'єрі додаткові сидіння з ковшами M Carbon з найтоншої шкіри "Merino" визначають спортивну та елегантну атмосферу. В асортимент входить повна шкіряна обробка BMW Individual "Merino" Silverstone/Black з частковою перфорацією.

ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.

Спортивне обладнання для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé візуально вражають своїм атлетичним та харизматичним дизайном. Завдяки високоякісним деталям і аксесуарам BMW M Performance ви ще більше підкреслюєте спортивний характер автомобіля — для зовнішнього вигляду з максимально динамічним виглядом.
ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.
Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Зробіть сильну заяву: Передній сплітер M Performance, виготовлений повністю із вуглецевого волокна, винятково підкреслює мужню зовнішність автомобіля. Унікальний гоночний вигляд для тих, хто відмовляється йти на компроміси.

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Gold Bronze.

Глушник M Performance, титановий.

Глушник M Performance, титановий.

Задоволення для вух: Глушник M Performance зачаровує безкомпромісним звучанням автоспорту. Глушник та спортивний модуль вихлопної труби повністю виготовлені з титану гоночного класу.

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Проти більшості. Задній спойлер M Performance з аеродинамічним вирізом повністю виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна та створює виразний спортивний вигляд задньої частини автомобіля. Завдяки оптимізованій аеродинаміці він допомагає досягати більш швидкісних показників. Динаміка у найунікальнішому вигляді.

Високоякісні 19- та 20-дюймові ковані колеса М Performance Y-spoke 963 M кольору Frozen Gunmetal Grey.

Високоякісні 19- та 20-дюймові ковані колеса М Performance Y-spoke 963 M кольору Frozen Gunmetal Grey.

Високоякісні 19-/20-дюймові ковані колісні диски M Performance Y-Spoke 963 M виконані кольору Frozen Gunmetal Grey з кольоровим логотипом M і фрезерованим написом M Performance.

Заднє крило M Performance з вуглецевого волокна.

Заднє крило M Performance з вуглецевого волокна.

Широкий дизайн: задні крила M Performance розширюють задню частину автомобіля, підкреслюючи його спортивний та ексклюзивний вигляд. Вони виготовлені з високоякісного вуглецевого волокна, що ідеально вписується в дизайн автомобіля та ідеально гармонує з іншими зовнішніми компонентами, виготовленими з вуглецевого волокна.

Повітровод M Performance з вуглецевого волокна.

Повітровод M Performance з вуглецевого волокна.

Спортивний з одного боку. Індивідуальний з іншого. Повітровод M Performance виготовлений з вуглецевого волокна преміального класу. Елегантне візуальне доповнення на боці автомобіля.

ЦІНИ, КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

Індивідуальні фінансові пропозиції від BMW Financial Services доставлять вас швидко та гнучко до місця призначення. Чи то для кредитування або лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань. Дізнайтеся більше про привабливі рішення щодо кредитування або відповідні пропозиції лізингу для вашого BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé або BMW M440i xDrive Coupé.

photo_text_left_right13256
ЗАСТОСУНОК BMW BROCHURE.
Насолоджуйтесь інтерактивним світом BMW на своєму смартфоні чи планшеті. Застосунок BMW Brochure містить цифрові каталоги для всіх сучасних моделей BMW. Насолоджуйтесь детальною інформацією про товар, чудовими зображеннями, вражаючими відео та захоплюючими історіями про обраний вами BMW. І, звичайно, тут ви також знайдете деталі щодо дизайну, варіантів обладнання, послуг та технологій нових BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé та BMW M440i xDrive Coupé.
photo_text_left_right13257

Витрата пального та викиди CO2 автомобілів BMW M 4 серії Coupé.

BMW M4 Competition Coupé з M xDrive:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 232

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

BMW M4 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231 (230)

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7.8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 178

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.