Огляд

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРИИ GRAN COUPE

  • Дизель
Двигун

Виразний дизайн, спортивна керованість і просторий салон для повсякденної експлуатації: новий BMW 4 серії Gran Coupe вражає поєднанням всіх своїх якостей. Завдяки високому рівню комфорту, а також просторому салону з п'ятьма повноцінними посадочними місцями і містким багажним відділенням цей елегантний п'ятидверний автомобіль в кузові Gran Coupe стане Вашим ідеальним супутником в будь-якій ситуації.

СПОРТИВНА КЕРОВАНІСТЬ BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

Передня колія нового BMW 4 серії Gran Coupe стала ширше на 25 мм в порівнянні з попередником, що дозволило зробити рульове управління ще більш точним і домогтися більш спортивної керованості. У поєднанні з високоефективними двигунами BMW TwinPower Turbo останнього покоління і ідеально налаштованими компонентами ходової частини - включаючи опціональний диференціал M Sport - це забезпечує автомобілю яскраву динаміку і вражаючу стійкість.

video_slider_item

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE НАДИХАЄ СВОЇМИ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Високоефективний двигун BMW 4 серії Gran Coupe.

Високоефективний двигун BMW 4 серії Gran Coupe.

BMW 4 серії Gran Coupe оснащується високоефективним 4-циліндровим дизельним двигуном BMW TwinPower Turbo останнього покоління потужністю 190 к.с. і інтелектуальною системою повного приводу.

Адаптивна підвіска M для найкращих амортизаційних характеристик.

Адаптивна підвіска M для найкращих амортизаційних характеристик.

Опціональна адаптивна підвіска M дозволяє в будь-який момент за допомогою перемикача режимів руху регулювати характеристики ходової частини свого BMW 4 серії Gran Coupe. Електронно-керовані амортизатори адаптивної підвіски M змінюють свої параметри відповідно до стилю водіння і дорожнім умовам.

Адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком.

Адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком.

Опціональне адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком забезпечує чітку і азартну поведінку автомобіля при незначному зусиллі на кермі. Завдяки змінному передавальному відношенню рульового механізму реакції BMW 4 серії Gran Coupe на поворот рульового колеса змінюються в залежності від дорожньої ситуації і швидкості руху.

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE Є ВТІЛЕННЯМ СПОРТИВНОЇ ЕЛЕГАНТНОСТІ.

video_slider_item

ДИЗАЙН BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

Новий BMW 4 серії Gran Coupe поєднує в собі елегантний купеподібний силует і прогресивну мову дизайну. Широка решітка радіатора з шестикутним малюнком сітки надає передній частині автомобіля потужний вид. У поєднанні з вузькими фарами і великими бічними повітрозабірниками вона формує яскравий вигляд передньої частини нового Gran Coupe.

video_slider_item

ПРОСТОРИЙ САЛОН BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

Просторий салон BMW 4 серії Gran Coupe відрізняється не тільки п'ятьма повноцінними посадочними місцями, а й вражаючим багажним відділенням місткістю до 1290 л - завдяки функціональному задньому сидінню.

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЩЕ БІЛЬШИЙ КОМФОРТ ЗАВДЯКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ФУНКЦІЙ.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW 4 серії Gran Coupe забезпечують широкий ряд корисних функцій з інтуїтивно зрозумілим і зручним управлінням. Дізнайтеся, як інтелектуальні функції можуть зробити Ваше життя простіше.
BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Спілкуйтеся зі своїм автомобілем за допомогою BMW Intelligent Personal Assistant. Ви можете в довільній формі подавати йому голосові команди для управління різними функціями автомобіля. Він може дати роз'яснення про безліч функцій Вашого автомобіля і допомогти Вам дізнатися про свій BMW ще більше.

Додаток My BMW.

Додаток My BMW.

З додатком My BMW планувати майбутні поїздки, перевіряти статус вашого BMW, бронювати візити на сервіс або використовувати численні функції дистанційного керування автомобілем можна легко і зручно безпосередньо з екрану Вашого смартфона.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПРОПОЗИЦІЯ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

Унікальний характер автомобіля додатково підкреслюють ретельно підібрані ексклюзивні опції з пропозиції BMW Individual. На Ваш вибір пропонуються унікальні сяючі і притягуючі погляди матові лакофарбові покриття BMW Individual. У салоні оббивка з найтоншої шкіри Merino* підкреслює розкішну спортивну атмосферу. Високоякісні декоративні планки BMW Individual розставляють вишукані акценти в атлетичному і елегантному інтер'єрі BMW 4 серії Gran Coupe.

*Доступно з 03.2022.

Потужність к.с.: 190
Розгін 0-100 км/год, с: 7.8
Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: 4.9
Викиди CO2, г/км (в змішаному циклі): 132
photo_text_left_right11997