Огляд

THE 2

THE 2

НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ COUPE

 • Бензин
 • Дизель
Двигун

М'язисті пропорції і спортивна динаміка: познайомтеся з новим BMW 2 серії Coupe.

Завдяки колії, розширеній на 31 мм в порівнянні з попередником, і унікальній в своєму класі задньопривідній архітектурі новий BMW 2 серії Coupe відрізняється неймовірно точною і гострою керованістю.

А його лінійка потужних двигунів забезпечує поєднання вражаючої динаміки і економічності.

BMW M240i xDrive Coupe:
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 8,0
Викиди CO₂, г/км (в змішаному циклі): 185

BMW 220d Coupe:
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 4,8
Викиди CO₂, г/км (в змішаному циклі): 125

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ COUPE.

Трьохоб'ємний дизайн нового BMW 2 серії Coupe поєднує в собі традиції компактних купе BMW і сучасний стиль. Крім класичних пропорцій BMW та підкреслено широкого кузова динамічний вигляд BMW 2 серії Coupe визначають трикутні форми і діагональні лінії.
ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ COUPE.
Решітка радіатора з цільною рамкою.

Решітка радіатора з цільною рамкою.

Фірмова подвійна решітка радіатора з цільною рамкою підкреслює яскравий стиль, який визначає дизайн нового BMW 2 серії Coupe. Класичні ламелі решітки замінені ефектними заслінками. Вони можуть відкриватися і закриватися в залежності від потреби автомобіля в охолоджувальному повітрі і наочно відображають потужність двигуна, що ховається позаду них.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

Елегантні задні ліхтарі, розташовані по краях задньої частини, візуально розширюють кузов BMW 2 серії Coupe. А завдяки горизонтальним лініям, що створюють гру освітлених і затінених поверхонь, автомобіль справляє незабутнє враження при погляді ззаду.

Фари з технологією Bi-LED.

Фари з технологією Bi-LED.

Оновлені фари BMW 2 серії Coupe виконані не у вигляді традиційних подвійних «колодязів», а у вигляді окремих елементів - відсилаючи до багатої історії культових купе BMW, таких як BMW 2002. Завдяки технології Bi-LED ближнє і дальнє світло інтегровані в єдиний світлодіодний модуль.

ДВИГУНИ, ТЕХНОЛОГІЇ І МЕРЕЖЕВІ МОЖЛИВОСТІ BMW 2 СЕРІЇ COUPE.

Високоефективні двигуни BMW 2 серії Coupe.

Високоефективні двигуни BMW 2 серії Coupe.

BMW 2 серії Coupe може оснащуватися високоефективним дизельним 4-циліндровим двигуном BMW TwinPower Turbo, а модифікація BMW M240i xDrive приводиться в рух рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном BMW M TwinPower Turbo потужністю 387 к.с.

Спортивна АКПП Steptronic для максимально швидкої зміни передач.

Спортивна АКПП Steptronic для максимально швидкої зміни передач.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic відрізняється неймовірно швидкими перемиканнями передач. Передачі можуть перемикатися в автоматичному режимі або вручну за допомогою важеля селектора або підрульових пелюсток - для комфортного руху з постійною швидкістю або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT PLUS і з важелем селектора в положенні S/M, перемикання передач здійснюється за максимально спортивним алгоритмом.

Адаптивна підвіска M для оптимальних амортизаційних характеристик.

Адаптивна підвіска M для оптимальних амортизаційних характеристик.

Параметри опціональної адаптивної підвіски М можна змінити електронно в будь-який момент часу відповідно до особливостей дорожнього полотна і стилю руху. За допомогою перемикача режимів руху можна вибирати бажаний режим - від комфортного до надспортивного.

Диференціал M Sport для ідеального зчеплення з дорогою.

Диференціал M Sport для ідеального зчеплення з дорогою.

Опціональний диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою і курсову стійкість при перестроюванні або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним управлінням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.

МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW 2 СЕРІЇ COUPE.

Модель Advantage

Базова комплектація BMW 2 серії Купе відрізняється екстравагантним дизайном і функціональними особливостями для більшого комфорту і безпеки.

 • Система контролю дистанції парковки (PDC), спереду і ззаду
 • Пакет зберігання
 • Внутрішнє дзеркало з автоматичним затемненням
 • 3-х зонний автоматичний кондиціонер
Модель Advantage

Модель M Sport

BMW 2 серії Купе моделі M Sport має більш детальний зовнішній вигляд, включаючи спеціальне обладнання M.

 • Аеродинамічний пакет M з переднім фартухом, бічними спідницями і заднім фартухом в кольорі кузова зі вставкою дифузора кольору Dark Shadow metallic
 • 18-дюймові М легкосплавні диски 848 M Bicolor Jetblack з різнорозмірними шинами
 • Спортивна підвіска M, включаючи регульоване спортивне рульове управління
 • Глянцевий Shadow Line M, в якості альтернативи - BMW Individual Exterior Line, матовий алюміній
 • Маркування M з боків
Модель M Sport

Модель M Sport Pro

В продовження моделі M Sport, BMW 2 серії Купе демонструє свою спортивну сторону з пакетом M Sport Package Pro, що включає вражаючий набір спеціального обладнання M.

 • Передній спліттер на облицюванні переднього бампера
 • M фари Shadow Line
 • M глянсовий Shadow Line з розширеними функціями
 • Задній спойлер M кольору Black Sapphire
 • Спортивні гальма M з глянцевими червоними супортами
Модель M Sport Pro
 • Модель Advantage
 • Модель M Sport
 • Модель M Sport Pro

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ТА АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 2 СЕРІЇ COUPE.

Аксесуари BMW M Performance дозволяють додати Вашому BMW 2 серії Coupe максимально гоночний характер. На Ваш вибір пропонується широкий ряд привабливих елементів оздоблення кузова, а також ефектні ковані і легкосплавні колісні диски. Оригінальні аксесуари BMW дозволяють Вам адаптувати автомобіль до своїх індивідуальних потреб: всі пропоновані продукти ідеально відповідають Вашому BMW 2 серії Coupe з точки зору якості, дизайну і робочих характеристик.
Карбонова решітка радіатора M Performance.

Карбонова решітка радіатора M Performance.

Підкресліть свій стиль: рамка решітки радіатора виготовлена з преміального карбону. Вона забезпечить Вашому автомобілю особливо елегантний, спортивний і індивідуальний вид.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Карбоновий задній спойлер M Performance оптимізує аеродинаміку автомобіля, підкреслюючи при цьому його преміальну якість і динамічний зовнішній вигляд.

Карбоновий задній дифузор М Performance.

Карбоновий задній дифузор М Performance.

Карбоновий задній дифузор M Performance надає автомобілю ще більш сучасний вигляд і робить спортивний образ моделі ще більш вражаючим.