Заряджена версія BMW i3s була представлена на міжнародній виставці електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine.

12.04.2018 15:51 434
Заряджена версія BMW i3s була представлена на міжнародній виставці електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine.

Третя міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine відбулася на початку березня 2018 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», де перший офіційний імпортер електромобілів в Україні, компанія АВТ Баварія Україна, представив електричний хетчбек BMW i3s, який є більш динамічною версією електрокара BMW i3.

В усьому світі електромобілі та гібриди завойовують симпатії все більшої кількості людей. Україна не є винятком і знаходиться у загальному тренді бурхливого зростання продажів електромобілів та підвищеної цікавості до техніки з електричним приводом. Це є причиною стрімкого розвитку технологій у цій галузі, а BMW Group є одним з першопрохідців цієї стежки.

2018 рік цілком може стати переломним для розвитку української індустрії електротранспорту. З нового року вступив у силу закон про скасування ПДВ і акцизного збору на імпорт електрокарів, що істотно вплине на зростання електропарка. Так як ціна на електромобілі знизилася на 15 - 20%.

Тому випереджаючі свій час електромобілі BMW i набирають все більше популярності. З початку 2018 року український офіційний імпортер реалізував близько 20 автомобілів, у порівнянні з цифрою 37 транспортних засобів за весь минулий рік. За допомогою ексклюзивних концепцій автомобілів, з акцентом на екологічність протягом усього життєвого циклу автомобіля та з цілим рядом додаткових послуг із забезпечення мобільності, BMW i заново визначає розуміння індивідуальної мобільності.

 Для спортивної версії був збільшений поріг максимальної швидкості - тепер це 160 км / год. Розгін до першої сотні займає на 0.4 секунди менше та складає 6.9 с. А на одному заряді такий автомобіль згідно циклу NEDC 280 км., хоч у реальності цей показник буде близько 250 кілометрів, тобто практично стільки ж, скільки і у стандартної версії. Як і базову версію, i3s можна зарядити до 80% ємності батареї через швидку зарядку за 39 хвилин, а від домашньої електромережі процес займе близько 8 годин.

У салоні автомобіля з'явилася кнопка «Sport», що відповідає за зміну реакції органів управління: педаль акселератора стає більш чутливою, а кермо наливається важкістю. В іншому ж інтер'єр у порівнянні з «базовою» моделлю не змінився.

Гарною новиною є те, що як і для базової версії, є можливість замовити спеціальний пакет «Range Extender» («подовжувач електричного ходу»). У цьому випадку автомобіль, крім електричної установки, отримає ще й крихітний ДВС (650 куб. См, 38 к. с.), який працюватиме тільки як генератор для батареї. В цьому випадку автомобіль зможе проїхати без підзарядки на 150 кілометрів більше.

Ефектний дизайн і нове розуміння преміум-класу це майбутнє автомобілебудування від BMW, яке тепер тісно пов'язане з принципом невиснажливого використання природних ресурсів.