Комплектації та оснащення

THE 5

THE 5

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

Сконфігуруйте BMW 5 серії Седан відповідно до ваших особистих побажань. На вибір доступна велика кількість привабливих варіантів дизайну, двигунів, динамічних характеристик, систем допомоги водієві та цифрових послуг.

МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ.

Знакові моделі та комплектації BMW 5 серії Седан.

BMW 530e.

Інноваційний і економічний плагін-гібридний BMW 5 серії Седан.

Зразковий спортсмен у дисципліні екологічності. Плагін-гібридний BMW 5 серії Седан надихає поєднанням потужного бензинового двигуна, високовольтної акумуляторної батареї та електродвигуна з технологією BMW eDrive, яка забезпечує вражаючу продуктивність разом з одночасним зниженням витрати пального та викидів CO2.
BMW 530e.

BMW 530e.

Інноваційний плагін-гібридний привід поєднує в собі економічний двигун внутрішнього згоряння з потужним електродвигуном. Досягнута таким чином особливо висока продуктивність системи забезпечує комфортний запас ходу завдяки двигуну внутрішнього згоряння і у той самий час можливість руху без локальних викидів.
Інтелектуальне керування енергоспоживанням.

Інтелектуальне керування енергоспоживанням.

Інтелектуальне керування енергоспоживанням — одна з основних складових концепції BMW eDrive. Ця система координує взаємодію всіх компонентів приводу BMW з електродвигуном, щоб поєднувати максимальну економічність з чудовою динамікою руху і збільшити запас ходу на електричному ходу.
BMW Charging.

BMW Charging.

Сервіс BMW Charging дозволяє водіям електромобілів легко та зручно знаходити, використовувати та оплачувати громадські зарядні станції у межах країни та за кордоном. Зарядні станції постійно зростаючої мережі відображаються у навігаційній системі, у застосунку та онлайн на вебсайті.
Зони eDrive.

Зони eDrive.

З кожним новим днем BMW ставить перед собою завдання зробити ще один крок назустріч мобільності завтрашнього дня. За допомогою інноваційних цифрових послуг, таких як Зони eDrive і бонусна система BMW Points, які повинні з'явитися у 2020 році, ми працюємо над створенням інноваційних маршрутів. Таким чином, ми отримуємо ще більше від кожного метра вашої економічної подорожі.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Короткий огляд технологій приводу та ходової частини.

Більше потужності, більше контролю. Від особливо економічного 4-циліндрового дизельного двигуна до високих обертів і вражаючого крутного моменту 6-циліндрового бензинового двигуна. BMW 5 серії Седан демонструє спортивні риси у кожній поїздці. Завдяки ідеально налаштованим технологіям приводу та ходової частини, таким як адаптивна підвіска, інтегральне активне рульове керування чи інтелектуальна система повного приводу xDrive, оптимальне зчеплення з дорогою та максимальне задоволення від водіння гарантовані.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Домінуюча потужність, шовковиста плавність ходу та хвилюючий звук — відмінні риси рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo з нового покоління лінійки двигунів BMW EfficientDynamics. З технологіями Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впорскуванням і турбокомпресором TwinScroll він видає 245 кВт (333 к.с.).
4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни нового покоління BMW TwinPower Turbo демонструють високу потужність у поєднанні з відмінною чуйністю навіть на низьких обертах двигуна. Технологія турбокомпресора із змінною геометрією турбіни та прямим впорскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні та мають низький рівень викидів.
Система BMW xDrive.

Система BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та змінно розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для збільшення тяги, динаміки руху та безпеки у будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне керування розподілом потужності, наприклад, врівноважує надлишкову або недостатню поворотність у поворотах.
Інтегральне рульове керування

Інтегральне рульове керування

Інтегральне активне рульове керування поєднує у собі підтримку, що варіюється залежно від кута повороту передньої осі, та задні колеса, які також сприяють рульовому керуванню. На більш низьких швидкостях воно забезпечує більшу маневреність і гнучкість за рахунок повороту задніх коліс в іншому напрямку від передніх коліс. На швидкості від 60 до 80 км/год задні колеса повертаються паралельно до передніх коліс для підвищення стійкості та комфорту під час водіння.
Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска дозволяє ідеально відрегулювати характеристики амортизаторів відповідно до будь-якої дорожньої ситуації, покращуючи комфорт кочення та динаміку руху. На додаток до стандартного налаштування COMFORT для підвищеного комфорту водіння, програма SPORT також може бути обрана для спортивного налаштування амортизаторів.
Система Adaptive Drive

Система Adaptive Drive

Система Adaptive Drive поєднує у собі активну стабілізацію крену кузова Dynamic Drive та адаптивну підвіску для регулювання стабілізаторів і амортизаторів у міру необхідності. У той же час вона забезпечує винятковий рівень комфорту під час водіння з ледь помітним креном кузова, що, у свою чергу, дозволяє збільшити швидкість і скоротити гальмівний шлях під час проходження поворотів.
Технологія м’якого гібрида у BMW 5 серії Седан G30.

Технологія м’якого гібрида у BMW 5 серії Седан G30.

Технологія м'якого гібрида служить для рекуперації кінетичної енергії під час гальмування та підтримує двигун внутрішнього згоряння під час розгону. Це знижує витрату пального та викиди, даючи вам перевагу у динаміці. Технологія м'якого гібрида також робить автоматичну функцію Start/Stop набагато швидшою та зручнішою.

ДИЗАЙН BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Варіанти дизайну екстер'єру та інтер'єру.

BMW 5 серії Седан надихає своїм спортивним і сучасним дизайном. Такі елементи, як фари BMW Laserlight спереду або трапецієподібні вихлопні труби та задні світлодіодні ліхтарі, підкреслюють динамічний і прогресивний характер автомобіля. В інтер'єрі такі елементи, як пакет освітлення або елементи управління з керамічним оздобленням, підкреслюють комфорт і елегантність цього бізнес-седана.
ДИЗАЙН BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.
Передня декоративна решітка.

Передня декоративна решітка.

Велика цільна передня декоративна решітка радіатора, також відома як решітка радіатора BMW, є характерною особливістю дизайну, що забезпечує сучасний і динамічний вигляд вашого автомобіля. Забарвлення вертикальних планок і навколишньої рамки варіюється залежно від лінії оздоблення.
Фари з лазерною технологією BMW Laserlight.

Фари з лазерною технологією BMW Laserlight.

У режимі лазерного дальнього світла фара BMW Laserlight висвітлює відстань до 650 м, що майже вдвічі більше, ніж у звичайних фар. Краща видимість у темряві значно підвищує безпеку. Сині акценти та напис «BMW Laser» на фарі також підкреслюють технологічні стандарти та спортивний стиль автомобіля.
Задні світлодіодні ліхтарі.

Задні світлодіодні ліхтарі.

Тривимірні задні ліхтарі з характерною L-подібною формою та виразними елементами освітлення з повністю світлодіодною технологією ідентифікують автомобіль як BMW навіть у темряві.
Вихлопна труба, видима, трапецієподібної форми.

Вихлопна труба, видима, трапецієподібної форми.

Видима хромована вихлопна труба трапецієподібної форми: одна ліворуч, друга праворуч.
Пакет освітлення.

Пакет освітлення.

Пакет освітлення, в тому числі контурне фонове підсвічування у передніх і задніх дверях, створює розслаблюючу та затишну світлову атмосферу в салоні. Шість варіантів освітлення з регульованою яскравістю також пропонують динамічну функцію у чотирьох застосунках.
Керамічне оздоблення для елементів керування.

Керамічне оздоблення для елементів керування.

Ексклюзивні керамічні елементи керування, такі як важіль селектора, регулятори температури та гучності, а також рамка навколо контролера iDrive, надають автомобілю особливо високоякісний і розкішний вигляд.
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Ніщо не є більш авторитетним, ніж індивідуальність. Ось чому BMW 5 серії Седан пропонує ексклюзивні та високоякісні елементи BMW Individual, такі як вражаючі аеродинамічні колеса BMW Individual 1 001 I. Елегантні варіанти забарвлення Tanzanite Blue, Alvit Grey та Dravit Grey дозволяє ідеально поєднувати спортивний екстер'єр з вашими уподобаннями, а елегантна шкіряна оббивка у кольорах Caramel, Tartufo або Smoke White додасть інтер'єру особливий характер.

ТЕХНОЛОГІЇ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Цифрові сервіси та інтелектуальні системи допомоги водієві.

На швидкісній трасі, рухаючись у майбутнє: сучасні системи допомоги та можливості підключення гарантують максимальний рівень безпеки та комфорту, а інноваційні функції для бізнесу і розваг зачаровують та інформують. А завдяки розумним цифровим послугам ви завжди будете залишатися на зв'язку впродовж усієї подорожі — для безтурботної та розслабленої мобільності.
ТЕХНОЛОГІЇ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.
BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 12,3-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
Інтеграція зі смартфоном.

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій вашого смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.
Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound з двома алмазними твітерами забезпечує чудовий звук студійної якості для кожного сидіння в автомобілі. 16 дбайливо розташованих динаміків забезпечують заворожливе звучання. Динаміки підсвічуються, що візуально підкреслює видатну якість звуку системи.
Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом зберігає останні 50 м пройденого шляху під час руху вперед зі швидкістю до 35 км/год, щоб у разі необхідності можна було повернутись назад. Ви звільняєтесь від рульового керування та можете зосередитися на моніторингу середовища навколо автомобіля.
Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW 530e Седан :
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2.3
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 53

BMW 540i Седан :
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7.7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 176

BMW 520d xDrive Седан :
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 5.5–5.3
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 144–139

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.