Комфорт і універсальність

МАЙСТЕР ПЕРЕТВОРЕНЬ.

МАЙСТЕР ПЕРЕТВОРЕНЬ.

Комфорт і універсальність BMW 2 серії Active Tourer.

Хочете перевезти з пункту А в пункт В всю сім'ю або громіздкий багаж? У BMW 2 серії Active Tourer вистачить місця для всіх - і для всього. Регульовані сидіння, багажне відділення зі складаною підлогою і багаті можливості зберігання дозволяють вам перебудовувати простір під свої завдання. Великі двері спрощують посадку і вихід з автомобіля, а кришка багажника з функцією безконтактного відкривання і закривання (доступна у вигляді додаткової опції) забезпечує зручність при навантаженні.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ КРИШКИ БАГАЖНИКА.
Зазвичай коли потрібно відкрити багажне відділення і ваші руки зайняті покупками, доводиться ритися в сумках і кишенях у пошуках ключа, стоячи перед автомобілем. У таких ситуаціях на допомогу приходить інноваційна система зручного доступу, що забезпечує безконтактне відкриття кришки багажника. Швидкий спрямований рух ногою під заднім бампером реєструється датчиком, і кришка багажника відкривається. Але для цього потрібно, щоб ваш ключ був з вами. Замок розблокується, і кришка сама піднімається вгору. Датчики, встановлені в задньому бампері на різній висоті, розпізнають рух ноги і відкривають багажне відділення. Це оригінальне нововведення від BMW ConnectedDrive робить відкривання і завантаження багажного відділення ще більш зручними.
photo_text_left_right8887
СИДІННЯ ПЕРЕДНЬОГО ПАСАЖИРА ЗІ СКЛАДАНОЮ СПИНКОЮ.
Сидіння переднього пасажира зі складаною спинкою свідчить про високий рівень гнучкості і ретельно продуманої концепції внутрішнього простору. За допомогою ручки спинка сидіння повністю відкидається вперед і вниз, утворюючи практично плоску поверхню. Це дає можливість перевозити довгі предмети і спортивне спорядження довжиною до 2,40 м.
photo_text_left_right8888
auto_main_photo

ПІДНЯТЕ ПОЛОЖЕННЯ СИДІНЬ.

Підняте положення сидінь має кілька переваг. Воно забезпечує значно кращий огляд у всіх напрямках для всіх пасажирів, а це сприяє підвищенню безпеки, так як покращує видимість та інформованість про дорожню ситуацію. Крім того, підняте положення сидінь робить вхід в автомобіль і вихід з нього більш зручним для всіх пасажирів. Воно також впливає на сприйняття салону: пасажири краще відчувають висоту автомобіля і простір в салоні.

auto_main_photo

КОМФОРТНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ.

Щоб відпустка почалася благополучно, потрібно правильно упакувати багаж. А завдяки гнучкості, якою відрізняється BMW 2 серії Active Tourer, відпочинок гарантований вам ще раніше, ніж ви зрушите з місця. Просторі двері, кришка багажника, що широко відкривається, опціональне складне сидіння переднього пасажира, регульований задній диван і підлога багажного відділення, що забезпечує простір там, де йому, начебто, немає звідки взятися, дають можливість розмістити в просторому салоні ваш багаж, спортивні та дорожні речі без аби-яких труднощів.

Спинка заднього сидіння з трьох частин
Складані спинки заднього сидіння з електроприводом
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

РЕГУЛЬОВАНЕ ЗАДНЄ СИДІННЯ.

Регульоване заднє сидіння додає до багажного відділення функціональності. Положення сидінь можна змінювати в залежності від цілей поїздки: можна або збільшити простір для ніг для пасажирів, які їдуть позаду, або максимально використовувати простір багажного відділення. І те й інше буде до речі. За допомогою ручки під сидінням можна механічно регулювати довжину сидіння на цілих 130 мм. Сидіння можна розділити в співвідношенні 60:40. Регульовані спинки сидінь підвищують комфорт для тих, хто їде на задньому сидінні, а також дозволяють збільшити простір в багажному відділенні. Якщо спинка заднього сидіння, що розділена в співвідношенні 40:20:40, повністю відкинута, виходить практично рівна підлога багажного відділення.