Новий BMW X7

23.10.2018 10:36 942
Новий BMW X7

BMW X7 - перший автомобіль, що поєднує вражаючий зовнішній вигляд, ексклюзивність і просторий салон класу люкс зі спортивною керованістю та універсальністю, властивим сегменту Sports Activity Vehicle (SAV). Найбільша модель в лінійці BMW X привносить нове відчуття простору у сегменті преміальних автомобілів завдяки об'ємному інтер'єру з висококласною обробкою та інноваційними елементами оснащення. Найсучасніші двигуни, системи приводу і підвіски забезпечують новий BMW X7 високими експлуатаційними характеристиками на бездоріжжі, а також гарантують бездоганний комфорт і чудову керованість на дорогах з твердим покриттям.

Поповнюючи модельну гаму новим BMW X7, концерн BMW Group нарощує свою присутність у сегменті люкс, що є одним з ключових пунктів стратегії NUMBER ONE> NEXT. BMW X7 буде збиратися на заводі BMW у Спартанбургу, США.

Новий BMW X7: три двигуни на старті продажів та багатий набір базового оснащення.

На старті продажів новий BMW X7 буде пропонуватися у версіях BMW X7 xDrive40i, BMW X7 xDrive30d і BMW X7 M50d. Усі три версії вже у базовому варіанті мають повний набір необхідного обладнання, у тому числі адаптивні світлодіодні фари, систему управління дальнім світлом, світлодіодні протитуманні фари, автоматичний клімат-контроль на 4 зони, спортивні сидіння для водія та переднього пасажира з електроприводом та функцією пам'яті, 3-х секційний панорамний скляний дах, двосекційні двері багажного відсіку з автоматичним приводом кришки багажника і багато іншого.

Точний дизайн, що підкреслює значні габарити, розкіш та новизну.

При габаритах 5151 мм в довжину, 2000 мм в ширину і 1805 мм у висоту, а також при колісній базі 3105 мм, новий BMW X7 володіє гармонійними пропорціями та однозначно заявляє про себе, як про новий флагман сімейства BMW X. Нова мова дизайну, що поєднує точні лінії та поверхні, що розширюються - надають новинці величний вигляд. Рельєфна передня частина з безпрецедентно великими радіаторними гратами додає зовнішності автомобіля незаперечне відчуття величі. BMW X7 оснащується світлодіодними фарами головного світла вже у стандартній комплектації, а в якості опції для нього доступна система BMW Laserlight, здатна висвітлювати дорогу на дистанції 600 м. Відмінні риси профілю автомобіля - великі вікна, великий дорожній просвіт і довга лінія даху. Горизонтальні лінії, вузькі світлодіодні ліхтарі та розділена на дві секції кришка багажника завершують сучасний вигляд новинки.

Численні хромовані елементи зовнішнього оздоблення підкреслюють елегантність BMW X7. У базовій комплектації автомобіль оснащується 20" легкосплавними колісними дисками, у той час як 21" або 22 "диски можуть бути обрані у якості опції.

Інтер'єр: три ряди сидінь і атмосфера розкоші.

Вільний простір та гнучка компоновка інтер'єру підкреслені наявністю третього ряду сидінь вже у базовій комплектації автомобіля, що дозволяє BMW X7 переміщати у просторі одночасно до 7 осіб. Два пасажири третього ряду зможуть максимально комфортно розміститися на повнорозмірних сидіннях з підлокітниками, підстаканниками і USB-роз'ємами для підключення персональних мобільних пристроїв. У якості опції можна вибрати 6-ти місний варіант, у такому випадку для другого ряду пропонується два індивідуальних сидіння підвищеної комфортності з підлокітниками і розширеними регулюваннями. Всі сидіння мають електрорегулювання. Склавши їх, можна збільшити обсяг багажника з базових 326 л до 2120 літрів, якщо необхідно.

Ретельно відібрані та майстерно оброблені матеріали інтер'єру у сукупності з багатою базовою комплектацією роблять атмосферу розкоші ще більш вишуканою. Стандартне оснащення BMW X7 включає обробку салону шкірою Vernasca, автоматичний 4-зонний клімат-контроль, трисекційний панорамний дах і пакет освітлення з функціями Welcome Light Carpet та Dynamic Interior Light. Серед ключових елементів списку додаткового устаткування - 5-зонний автоматичний клімат-контроль, пакет іонізації та ароматизації повітря, панорамний дах Sky Lounge, елементи управління зі скляною обробкою, стереосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System і розважальна система Professional для пасажирів другого і третього ряду. Лінія оснащення Design Pure Excellence, пакет M Sport і опції BMW Individual дозволяють клієнтам кастомізувати дизайн інтер'єру та екстер'єру автомобіля відповідно до власних вподобань.

Потужні двигуни, досконала 8-ступінчаста трансмісія, інтелектуальний повний привід BMW xDrive та диференціал M Sport.

На старті продажів у світі для нового BMW X7 буде доступно чотири двигуни на вибір: бензиновий V8 потужністю 462 к.с. у версії BMW X7 xDrive50i, шестициліндровий рядний бензиновий двигун потужністю 340 к.с. у версії BMW X7 xDrive40i та два шестициліндрових рядних дизельних двигуна - потужністю 265 к.с. у версії BMW X7 xDrive30d та 400 к.с. у версії BMW X7 M50d.

Силові агрегати працюють у парі з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією Steptronic, в той час як тягу від коліс на асфальт або інші види покриття передає інтелектуальна система повного приводу xDrive. Ще більш вражаючу керованість забезпечують розподіл обертового моменту на користь задньої осі, а також диференціал M Sport з електронним блокуванням. Він входить у стандартне оснащення моделі BMW X7 M50d.

Чудово налаштоване шасі, що підвищує комфорт, керованість і прохідність автомобіля.

BMW X7 вже у стандартній комплектації багато оснащений сучасними технологіями, включаючи адаптивну підвіску з електроннокерованими амортизаторами та пневмопружинами на обох осях. Кліренс новинки може варіюватися у діапазоні до 80 мм одним натисканням кнопки на центральній консолі або з використанням ключа BMW Display Key. Як опція пропонується ряд технологій, що ще більше збільшують комфорт, маневреність автомобіля та його прохідність на бездоріжжі. Інтегральне активне рульове управління і система Executive Drive Pro з активним придушенням кренів забезпечують ще більш точне управління та підвищену стабільність на високих швидкостях. Пакет Off-Road також доступний для всіх варіантів моделі, крім BMW X7 M50d. Дана опція включає в себе 4 різних режими кермування - xSand, xGravel, xRocks і xSnow, - активуються за допомогою натиснення кнопки. Кожен з них готує ідеальні налаштування усіх систем, включаючи трансмісію, інтелектуальний повний привід xDrive та відгуки на натиснення педалі газу, а також оптимальний кліренс автомобіля, що найбільш підходящі для даного дорожнього покриття.

Сучасні системи допомоги водієві для ще більшого комфорту і безпеки.

Атмосфера прогресивної розкоші у новому BMW X7 підкреслюється об'ємним списком інтелектуальних систем допомоги водієві, що підвищують комфорт та безпеку. Крім активного круїз-контролю з функцією Stop & Go клієнти зможуть вибрати Асистент водіння Professional, що включає асистенти рулювання та утримання у смузі, асистент перестроювання, попередження про зміну смуги руху, пріоритетності проїзду і наявності транспорту, що рухається у поперечному напрямку. Асистент паркування також включає асистент руху заднім ходом.